CEMI – online studium MBA a LL.M.

CEMI

Rád bych vám představil mého partnera v oblasti profesního vzdělávání – Institut CEMI – který nabízí online studium MBA a LL.M. v České republice a na Slovensku. Osobně ho považuji za skutečnou štiku na trhu, protože už během prvních 8 let spojilo s CEMI svoji profesní budoucnost 1600 studentů.

Kvantita vs. kvalita

Dobré jméno školy ale nebudují studenti, kteří se „jen“ zapíšou. Tvoří je absolventi. A víte, co se mi na CEMI opravdu líbí? Reference. Více než 200 referencí od absolventů – od reálných lidí – kteří prošli studiem a kteří byli ochotni se podělit o své zkušenosti s dalšími lidmi tím, že své hodnocení řekli na kameru.

Nejsou to tedy žádné anonymní recenze typu Milan S. nebo Karolína P. U reference je vždy uvedené nejen celé jméno, ale i profese. Musím přiznat, že to je něco naprosto unikátního a ve světě vzdělávání zcela ojedinělého; přinejmenším na české a slovenské poměry.

Specializované MBA a LL.M. studium na CEMI

To však není jediný důvod, proč jsem se rozhodl pro spolupráci s touto společností. CEMI mě oslovilo širokou nabídkou studia MBA a LL.M. v českém a anglickém jazyce. Nabízí celkem 12 oborů, které jsou profesně specializované. Díky tomu si můžete vybrat takové studijní zaměření, které odpovídá vašim požadavkům a vašim potřebám k dalšímu růstu. Studium tak pro vás bude mít velkou přidanou hodnotu a posune vás v profesním životě o (pořádný) kus dále.

Executive MBA

Ekonomika a finanční management

Bezpečnostní a krizový management

Management veřejné správy

Management zdravotnictví

Management obchodu

MBA Flexi

MBA HR management

MBA Realitní management

Global Business Leadership

Marketing Management and International Business

LL.M. - Korporátní právo

Jak probíhá studium na CEMI?

Studovat můžete odkudkoliv

Na CEMI probíhá studium MBA a LL.M. převážně online, to znamená, že můžete studovat prakticky kdekoliv na světě. Odpadá tím zdlouhavé dojíždění a náročné přizpůsobování vašich aktivit studiu, což oceníte nejen vy, ale i vaše rodina.

Studijní materiály

Veškeré potřebné studijní materiály jsou pro vás k dispozici 24 hod denně. Záleží tedy jen na vás, kdy si je prohlédnete ve vašem počítači nebo mobilu. Mimo to získáte i bezplatný přístup do online knihovny BOOKPORT.cz.

Konzultace s vyučujícími

Konzultace s vyučujícími probíhá takovou formou, která je v danou chvíli pro vás nejefektivnější – přes skype, emailem, telefonicky nebo osobně.

Studijní povinnosti

Při studiu samozřejmě nemůžete čekat žádné úlevy, jedná se o akreditované studium. Titul si nekupujete, ale můžete ho získat studiem. Veškeré úkoly – testy a seminární práce – proto musíte udělat. Jste však pánem/paní svého času, což je jedna z výhod online studia. Kdybyste ale přece jen potřebovali pomoci při řešení případných problémů, můžete se s důvěrou obrátit na studijní oddělení.

Jak dlouho trvá studium?

Standardní délka studia je 1 rok.

Kolik stojí studium na CEMI?

Druhou výhodou online studia je cena studia, která je nižší než u kombinované formy, kde je vyžadována vaše účast v hodinách. I díky tomu vám může CEMI nabídnout opravdu příznivou cenu. Studovat můžete začít už od 90 000 Kč bez DPH.

Podejte si přihlášku

To nejlepší na konec – dám vám slevu 2 000 Kč

Díky mému blogu získáte SLEVU na školném 2 000 Kč, která se dá sčítat s ostatními akčními nabídkami. Do přihlášky v poznámce stačí napsat heslo TATULDA.