Konzultace: Jak využít AI při psaní diplomky?
Pomůžu vám nastavit bezpečné používání nástrojů umělé inteligence (AI) při psaní bakalářky a diplomky. Vše v souladu s autorským zákonem a pravidly vaší školy. Cílem je, abyste byli schopni napsat práci s využitím moderních nástrojů.
Takže, pokud…
✅ chcete vědět, jak vytvořit výhradně vlastní text a mít AI jen jako asistenta,
✅ chcete se vyhnout chybám typu „vymyšlené zdroje“, špatné citace nebo neúmyslný plagiát,
✅ potřebujete konkrétní postupy a prompty pro rešerši, osnovu, formulaci výzkumné otázky či zpětnou vazbu na text,
✅ chcete mít jistotu souladu s metodikou fakulty a umět o použití AI transparentně informovat,
…napište mi a rád vám pomohu.
Získáte větší jistotu, ušetříte čas a budete pracovat způsobem, který je fér a obhajitelný.
Od lepší diplomky vás tak dělí jen 60 minut. Se mnou.
Online konzultace – 1.999 Kč
Během 60 minut vám pomůžu s návrhem struktury práce a obsahu jednotlivých kapitol za využití nástrojů umělé inteligence.
- Naučím vás vytvořit správné prompty a řetězení promptů, zabránit halucinacím a pracovat s ověřenými zdroji v souladu s požadavky vaší vysoké školy.
- Projdeme společně bezpečné návyky, ukážu vám, kdy a jak AI vypnout a jak ověřit fakta.
- Nebudeme ztrácet čas zbytečnou teorií.
- Z konzultace může být pořízen záznam (ale nemusí), který si můžete stáhnout a pustit tolikrát, kolikrát budete potřebovat.
V čem vám nepomůžu?
Jak konzultace proběhne?
- Po objednání vám pošlu krátký dotazník, abych zjistil, co už máte hotové.
- Podle potřeby si od vás vyžádám metodické pokyny vaší vysoké školy.
- Sezení proběhne online (Meet/Teams/telefon). Na sdílené obrazovce vám ukážu postupy a společně je vyzkoušíme přímo na vašem tématu.
- Po konzultaci dostanete stručný zápis + checklist a vzor Prohlášení o využití AI pro vložení do práce.
Co když budeme potřebovat více času?
Není problém konzultaci prodloužit dle potřeby, maximálně však o 60 minut. Každých dalších 15 minut online konzultace stojí 500 Kč.
Proč to stojí tolik?
Měli byste vědět, že mé konzultace nezačínají a nekončí společně stráveným časem. Na každou online konzultaci se připravuji a vkládám do ní své mnohaleté zkušenosti, abychom byli co nejefektivnější a vy si z ní odnesli maximum.
Ke každé konzultaci navíc dostanete:
Více informací k výhodám od mých partnerů
Chci konzultaci, co mám udělat?
- Začněte tím, že mi pošlete e-mailem na pavel@tatulda.cz aktuální podobu své práce a oficiální zadání.
- Zaplaťte cenu konzultace ve 100% záloze předem na bankovní účet 8520142017/2010. Poskytovatelem konzultace je firma Ing. Pavel Semerád, Ph.D.
- Pro platby ze Slovenska: Částku uhraďte v EUR bankovní převodem. IBAN CZ50 2010 0000 0085 2014 2017, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX.
- Online konzultace proběhne přes Google Meet, MS Teams, nebo telefonicky v čase, který nám bude vyhovovat.
Chcete mít jistotu, že vám budu schopen poradit?
