Moje poděkování za důvěru

Vážení a milí studenti,

děkuji za důvěru a za to, že jste si u mě objednali školení nebo konzultaci.

Velmi si toho vážím a rád bych Vám dal ještě něco navíc – výhody od mých partnerů.

✅ 20% sleva na měsíční předplatné v online knihovně Bookport

Bookport je moje velká srdcovka. Od roku 2020 jsem v této online knihovně přečetl desítky knih od začátku až do konce. A vy můžete taky. Všech 8 800+ knih máte na dosah ruky.

A když zadáte u objednávky můj slevový kód TATULDA, získáte 20% slevu na měsíční předplatné. (Pro roční předplatné zadejte TATULDAROK.)

✅ 100 Kč sleva na 1. nákup audioknihy od Audiolibrix

Vždycky jsem rád hltal spoustu knížek. A tak neztrácím čas, ani když řídím, nebo mě večer už bolí oči a chci jim ulevit. Mám na to jednoduchý recept – audioknihy.

I vy můžete mít na dosah více než 9 000 audioknih. Díky Audiolibrixu. A aby ten váš poslech byl ještě příjemnější, na 1. nákup audioknihy získáte slevu 100 Kč.

✅ Kontrola formátování práce zdarma

Zajděte na web formatovani-dokumentu.cz, pošlete zdarma (nebo za 99 Kč) práci ke kontrole a dostanete report chyb nalezených v práci.

 ✅ 2000 Kč sleva na MBA a LLM studium na CEMI

Jsem absolventem MBA studia na CEMI (rok 2020) a od roku 2021 tady působím i jako lektor. Proto vám je mohu s klidným svědomím doporučit.

Pokud tedy také hledáte nový impulz ve své kariéře, věřím, že pro vás bude CEMI správnou volbou. A abyste nekupovali zajíce v pytli, sepsal jsem o mém MBA studiu i 13 článků.

Ano, tohle studium se platí. Ale investice do vzdělání a do vašeho osobního rozvoje je tou nejlepší investicí.

Když navíc do přihlášky uvedete můj slevový kód TATULDA, získáte slevu 2000 Kč na školném. Platí pro MBA i pro LLM studium.

MBA sice beze slevy, ale za to prezenčně i s Marianem Jelínkem

👉 Pokud vám nevyhovuje online studium a preferujete spíše osobní setkávání s lektory a spolužáky, doporučuji vám MBA program Newton University, kde působím od roku 2021.

 

 ✅ 14 dní zdarma pro rozesílání vašich e-mailových kampaní

Ať už potřebujete rozeslat e-mailem dotazníky, nebo rozjíždíte podnikání a potřebujete vytvořit automatizované kampaně, SmartEmailing za vás vyřeší technické požadavky na hromadnou korespondenci a tím vám pomohou dosáhnout vyšší míry doručení (a odpovědí).

Vše je česky a prvních 14 dní ho můžete využít zdarma.

✅ Máte už nástroj pro vyplňování dotazníku?

Já doporučuji SURVIO a mám k tomu dva důvody. 1) Je to moderní česká platforma, a 2) důvěřuji svému bývalému učiteli a kolegovi Martinu Součkovi (dnes marketingovému řediteli v SURVIO). Vytvořte si svůj profesionální dotazník zdarma.

Ještě jednou děkuji!

Budu moc rád, pokud vám některá z těchto nabídek a výhod udělá radost. Pevně věřím, že s nimi budete spokojeni.

Ještě jednou vám děkuji za důvěru. Budete-li kdykoliv cokoliv potřebovat, jsem vám plně k dispozici.

Tak ať se vám daří!

Pavel Semerád