Obhajoba diplomové práce

Pomůžu vám s obhajobou bakalářky a diplomky, ať už máte v posudcích cokoliv. Konzultuji práce ze společenskovědních, technických a zdravotnických oborů.

Takže pokud…

✅  vás čeká obhajoba diplomové práce (bakalářské práce),
✅  chcete se vyhnout zbytečným chybám,
✅  potřebujete poradit s přípravou prezentace,
  potřebujete pomoci s reakcí na posudky, nebo
✅  poradit, jak tu práci komisi co nejlépe prodat,

napište mi a rád vám pomohu.

✅ Budeme spolu mluvit i o otázkách, které by mohly padnout, i když nejsou v posudcích.
✅ Vy tak získáte větší jistotu a lepší pocit.
✅ A třeba se už té obhajoby nebudete tolik bát.

Od lepší obhajoby vás tak dělí jen 60 minut. Se mnou. 🙂

Z konzultace může být pořízen záznam (ale nemusí), který si můžete stáhnout a pustit tolikrát, kolikrát budete potřebovat.

Obhajoba nanečisto – 1.199 Kč

Máte už připravenou prezentaci a chcete si vyzkoušet obhajobu nanečisto? Můžete.

Během 60 minut si ji rád poslechnu a poradím vám, jak a čím bych ji vylepšil a jaké další otázky by mohly padnout.

Online konzultace – 1.999 Kč

Vaši práci a posudky si nejprve během 60 minut přečtu a potom vám během 60minutové online konzultace pomohu s přípravou obhajoby a s reakcí na posudky.

Poradím vám, co a jak prezentovat, čemu se takticky vyhnout a jak zaujmout komisi hned v úvodu.

Proč to stojí tolik?

Měli byste vědět, že mé konzultace nezačínají a nekončí společně stráveným časem. Na každou online konzultaci se připravuji, abychom byli co nejefektivnější a vy si z ní odnesli maximum.

Ke každé konzultaci navíc dostanete:

✅ 20% slevu na měsíční předplatné v online knihovně Bookport,
✅ 100 Kč slevu na 1. libovolnou audioknihu od Audiolibrix,
✅ 14 dní používání SmartEmailingu zdarma,
✅ 2000 Kč slevu na MBA a LLM studium.

Chci konzultaci, co mám udělat?

  1. Začněte tím, že mi pošlete e-mailem na pavel@tatulda.cz finální podobu diplomové práce i s oběma posudky.
  2. Zaplaťte cenu konzultace ve 100% záloze předem na bankovní účet 8520142017/2010. Pokud by nám čas nestačil, další hodina stojí 1.200 Kč (51 EUR).
  3. Pro platby ze Slovenska: Částku uhraďte v EUR bankovní převodem. IBAN CZ5020100000008520142017, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX .
  4. Online konzultace proběhne přes Skype, nebo telefonicky v čase, který nám bude vyhovovat.

Chcete mít jistotu, že vám budu schopen poradit?

  • Pošlete mi nezávazný e-mail, popište v něm, s čím potřebujete pomoci, a dohodneme se na dalším postupu. Nebojte, nekoušu. 🙂 A ano, konzultuji i večer a o víkendu.
  • Měli byste však vědět, že i když během konzultace využiju všech svých znalostí a zkušeností, nejedná se o plnohodnotnou náhradu konzultace s vedoucím diplomové práce. Budu v pozici mentora.
  • Stále váháte, jestli to není v rozporu s akademickou etikou? Není – tady je moje zdůvodnění. Vše proběhne podle těchto obchodních podmínek.
  • Konzultace neposkytuji studentům vzdělávacích institucí, na kterých působím jako pedagog.

Reference

Ještě než jsme měli spolu schůzku, doufal jsem, že mi vytrhnete trn z paty a pomůžete mi ke skvělé obhajobě. A opravdu se tak stalo. Takže moc děkuji. Ondřej Šlehofer

Má diplomová práce bohužel nebyla zdařilý kousek a posudek oponenta byl zdrcující. Potřebovala jsem rychle pomocnou a záchranou ruku. Díky panu Semerádovi jsem získala větší sebejistotu a odvahu, neboť mi pomohl se připravit k obhajobě, kterou jsem zvládla! Pan doktor Semerád mě ohromil svou trpělivostí a snahou mi pomoci. Doporučuji ho všem studentům, kteří potřebují pomoc ať už s diplomovou prací nebo obhajobou. Hana Matušková

Rozhodla jsem se už v pokročilejším věku studovat JČU. Už na konci bakalářského studia jsem objevila tento blog a často jsem ho sledovala a snažila se řídit radami v něm uvedenými už při přípravě na státnice bakalářské. Před státnicemi magisterskými jsem se odhodlala a oslovila pana doktora Semeráda s žádostí o konzultaci, jak nejlépe vytvořit prezentaci a obhájit diplomovou práci, která byla hodnocena pouze známkou dobře od oponenta. Dostalo se mi kvalitních rad a pomoci s prezentací. Díky této konzultaci jsem se také trochu uklidnila a už jsem se obhajoby tolik nebála. Pana doktora Semeráda mohu vřele doporučit každému, kdo studuje vysokou školu, píše „bakalářku“ nebo „diplomku“ a připravuje se na státnice. Mohu jen litovat, že jsem o konzultaci nepožádala ještě při psaní diplomky. Jistě by to dopadlo lépe. Jana Vrbová

Z vlastní zkušenosti konzultaci doporučuji!!! Přístup pana Semeráda je naprosto profesionální i lidský zároveň. Díky konzultaci jsem pochopil, co z mé bakalářské práce během obhajoby vyzdvihnout a jakým způsobem obhajobu uchopit. Nakonec jsem i přes nepříznivý posudek oponenta obhájil za 2. Před obhajobou diplomové práce určitě požádám o další setkání. Vladimír Flandera

Ano, jsou i jiní konzultanti bakalářských a diplomových prací, ale když si objednáte moji konzultaci, tak nekupujete zajíce v pytli.

V klidu si přečtěte mé články na blogu, pusťte si moje videa na YouTube, nebo se zaposlouchejte do mého podcastu O studiu a sami posuďte, jestli jsme na stejné vlně a jestli se mnou připravíte lepší obhajobu.

Neváhejte a objednejte si konzultaci ještě dnes.

Těším se na setkání s vámi i s vaší diplomkou.

Pavel Semerád
pavel@tatulda.cz