Obhajoba diplomové práce

Pomůžu vám s obhajobou bakalářky a diplomky, ať už máte v posudcích cokoliv. Konzultuji práce ze společenskovědních, technických a zdravotnických oborů.

Takže pokud…

✅  vás čeká obhajoba diplomové práce (bakalářské práce),
✅  chcete se vyhnout zbytečným chybám,
✅  potřebujete poradit s přípravou prezentace,
  potřebujete pomoci s reakcí na posudky, nebo
✅  poradit, jak tu práci komisi co nejlépe prodat,

napište mi a rád vám pomohu.

✅ Budeme spolu mluvit i o otázkách, které by mohly padnout, i když nejsou v posudcích.
✅ Vy tak získáte větší jistotu a lepší pocit.
✅ A třeba se už té obhajoby nebudete tolik bát.

Od lepší obhajoby vás tak dělí jen 60 minut. Se mnou. 🙂

Z konzultace může být pořízen záznam (ale nemusí), který si můžete stáhnout a pustit tolikrát, kolikrát budete potřebovat.

Online konzultace 60/60 – 4.499

Vaši práci a posudky si nejprve během max. 60 minut prolistuji a potom vám během 60minutové online konzultace poradím s přípravou obhajoby a s reakcí na posudky. Více se toho opravdu stihnout nedá.

Online konzultace 120/60 – 5.999
(nejoblíbenější)

Vaši práci a posudky si nejprve během max. 120 minut přečtu a potom vám během 60minutové online konzultace pomohu s přípravou obhajoby a s reakcí na posudky.

Online konzultace 150/75 – 6.999
(doporučuji u hodnocení D-F)

Vaši práci a posudky si nejprve během max. 150 minut přečtu a potom vám během 75minutové online konzultace pomohu s přípravou obhajoby a s reakcí na posudky.

Online konzultace 200/90 – 7.999
(doporučuji u podezření na plagiát)

Vaši práci, posudky a protokol z antiplagiátského softwaru si nejprve během max. 200 minut přečtu a potom vám během 90minutové online konzultace pomohu v souladu s akademickou etikou s přípravou obhajoby a s reakcí na posudky.

Co když budeme potřebovat více času?

Není problém konzultaci prodloužit dle potřeby, maximálně však o 60 minut. Každých dalších 15 minut online konzultace stojí 400 Kč.

Proč to stojí tolik?

Měli byste vědět, že mé konzultace nezačínají a nekončí společně stráveným časem. Na každou online konzultaci se připravuji a vkládám do ní své mnohaleté zkušenosti, abychom byli co nejefektivnější a vy si z ní odnesli maximum.

Ke každé konzultaci navíc dostanete:

✅ 60minutovou online konzultaci MBA, LL.M., MSc. diplomové práce na NEWTON University zdarma,
✅ 20% slevu na měsíční předplatné v online knihovně Bookport,
✅ 100 Kč slevu na 1. nákup audioknihy od Audiolibrix,
✅ 14 dní používání SmartEmailingu zdarma.

Více informací k výhodám od mých partnerů

Chci konzultaci, co mám udělat?

  1. Začněte tím, že mi pošlete e-mailem na pavel@tatulda.cz finální podobu diplomové práce i s oběma posudky.
  2. Zaplaťte cenu konzultace ve 100% záloze předem na bankovní účet 6250062519/2010. Poskytovatelem konzultace je společnost DIBENA MORAVA, s.r.o.
  3. Pro platby ze Slovenska: Částku uhraďte v EUR bankovní převodem. IBAN CZ9020100000006250062519, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX .
  4. Online konzultace proběhne přes Skype, nebo telefonicky v čase, který nám bude vyhovovat.

Chcete mít jistotu, že vám budu schopen poradit?

  • Pošlete mi nezávazný e-mail, popište v něm, s čím potřebujete pomoci, a dohodneme se na dalším postupu. Nebojte, nekoušu. 🙂 A ano, konzultuji i večer a o víkendu.
  • Měli byste však vědět, že i když během konzultace využiju všech svých znalostí a zkušeností, nejedná se o plnohodnotnou náhradu konzultace s vedoucím diplomové práce. Budu v pozici mentora.
  • Stále váháte, jestli to není v rozporu s akademickou etikou? Není – tady je moje zdůvodnění. Vše proběhne podle těchto obchodních podmínek.
  • Konzultace neposkytuji studentům vzdělávacích institucí, na kterých působím jako pedagog.

Reference

Ještě než jsme měli spolu schůzku, doufal jsem, že mi vytrhnete trn z paty a pomůžete mi ke skvělé obhajobě. A opravdu se tak stalo. Takže moc děkuji. Ondřej Šlehofer

Diplomovou práci jsem psala za poměrně obtížných pracovních podmínek, stálo mne to mnoho sil a ke konci studia už jsem ztrácela motivaci i chuť vše dotáhnout do zdárného konce. Konzultace s panem Semerádem a jeho pomoc s přípravou obhajoby mne jako zázrakem vrátila „zpátky do hry“, pomohla mi srovnat si myšlenky a mně se, na základě poskytnutých rad a podnětů, podařilo připravit perfektní obhajobu. Ta poté dopadla na výbornou a s ní i celé „státnice“. Děkuji ještě jednou a všem nerozhodným rozhodně doporučuji požádat pana Semeráda o pomoc. Tereza Nováková

Má diplomová práce bohužel nebyla zdařilý kousek a posudek oponenta byl zdrcující. Potřebovala jsem rychle pomocnou a záchranou ruku. Díky panu Semerádovi jsem získala větší sebejistotu a odvahu, neboť mi pomohl se připravit k obhajobě, kterou jsem zvládla! Pan doktor Semerád mě ohromil svou trpělivostí a snahou mi pomoci. Doporučuji ho všem studentům, kteří potřebují pomoc ať už s diplomovou prací nebo obhajobou. Hana Matušková

Rozhodla jsem se už v pokročilejším věku studovat JČU. Už na konci bakalářského studia jsem objevila tento blog a často jsem ho sledovala a snažila se řídit radami v něm uvedenými už při přípravě na státnice bakalářské. Před státnicemi magisterskými jsem se odhodlala a oslovila pana doktora Semeráda s žádostí o konzultaci, jak nejlépe vytvořit prezentaci a obhájit diplomovou práci, která byla hodnocena pouze známkou dobře od oponenta. Dostalo se mi kvalitních rad a pomoci s prezentací. Díky této konzultaci jsem se také trochu uklidnila a už jsem se obhajoby tolik nebála. Pana doktora Semeráda mohu vřele doporučit každému, kdo studuje vysokou školu, píše „bakalářku“ nebo „diplomku“ a připravuje se na státnice. Mohu jen litovat, že jsem o konzultaci nepožádala ještě při psaní diplomky. Jistě by to dopadlo lépe. Jana Vrbová

Z vlastní zkušenosti konzultaci doporučuji!!! Přístup pana Semeráda je naprosto profesionální i lidský zároveň. Díky konzultaci jsem pochopil, co z mé bakalářské práce během obhajoby vyzdvihnout a jakým způsobem obhajobu uchopit. Nakonec jsem i přes nepříznivý posudek oponenta obhájil za 2. Před obhajobou diplomové práce určitě požádám o další setkání. Vladimír Flandera

Konzultaci jsem si objednala na základě špatného posudku oponenta, který byl v mnohém kritický. Na pana Semeráda jsem se obrátila několik dní před státnicemi. Během jednoho dne prostudoval mou práci a odpověděl mi. Ujistil mě, že situace není tak bezvýchodná. Pomohl mi výstižně formulovat odpovědi na nepříjemné otázky oponenta. Také mi pomohl nalézt pozitiva mé práce, které jsem mohla zakomponovat do své obhajoby. Konzultace byla rychlá, přínosná a určitě bych ji doporučila. Díky pomoci pana Semeráda jsem šla k obhajobě o něco klidnější. Monika G.

Stále váháte?

Ano, možná vám poradí i někdo jiný, ale když si objednáte moji konzultaci, tak nekupujete zajíce v pytli.

V klidu si přečtěte mé články na blogu, pusťte si moje videa na YouTube, nebo se zaposlouchejte do mého podcastu O studiu a sami posuďte, jestli jsme na stejné vlně a jestli se mnou připravíte lepší obhajobu.

Neváhejte a objednejte si konzultaci ještě dnes.

Těším se na setkání s vámi i s vaší diplomkou.

Pavel Semerád
pavel@tatulda.cz