Obhajoba diplomové práce

Čeká vás obhajoba diplomové práce (bakalářské práce) a nevíte, jak se na ni připravit? Potřebujete poradit s reakcí na posudky a vlastně i s přípravou prezentace? Pomohu vám.

Objednejte si konzultaci obhajoby diplomové práce a vyhněte se zbytečným chybám.

Obhajoba nanečisto – 749 Kč / 30,50 EUR

 • Máte už připravenou prezentaci a chcete si vyzkoušet obhajobu nanečisto? Můžete.
 • Rád si ji poslechnu a během 30minutové konzultace vám poradím, jak bych ji upravil a čím bych ji vylepšil.
 • Nebudeme ztrácet čas zbytečnou teorií.
 • Budeme se spolu bavit i o otázkách, které by mohly během obhajoby padnout, i když nejsou v posudcích.
 • Tomu všemu přizpůsobíme vaši prezentaci.
 • Vy tak získáte větší jistotu, budete mít z obhajoby lepší pocit a třeba se jí už nebudete tolik bát. 🙂
 • Z konzultace může být pořízen záznam (ale nemusí), který si můžete stáhnout a pustit tolikrát, kolikrát budete potřebovat.

Online konzultace – 1.599 Kč / 65,30 EUR

 • Vaši práci si přečtu a během 60minutové konzultace vám pomohu s přípravou obhajoby a s reakcí na posudky.
 • Poradím vám, co a jak prezentovat, čemu se takticky vyhnout a jak zaujmout komisi hned v úvodu.
 • Nebudeme ztrácet čas zbytečnou teorií.
 • Budeme se spolu bavit i o otázkách, které by mohly během obhajoby padnout, i když nejsou v posudcích.
 • Tomu všemu přizpůsobíme vaši prezentaci.
 • Vy tak získáte větší jistotu, budete mít z obhajoby lepší pocit a třeba se jí už nebudete tolik bát. 🙂
 • Z konzultace může být pořízen záznam (ale nemusí), který si můžete stáhnout a pustit tolikrát, kolikrát budete potřebovat.

Chci konzultaci, co mám udělat?

 1. Začněte tím, že mi pošlete e-mailem na pavel@tatulda.cz finální podobu diplomové práce i s oběma posudky.
 2. Zaplaťte cenu konzultace ve 100% záloze předem na bankovní účet 8520142017/2010. Pokud by nám čas nestačil, další hodina stojí 990 Kč.
 3. Pro platby ze Slovenska: Částku uhraďte v EUR bankovní převodem. IBAN CZ5020100000008520142017, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX .
 4. Online konzultace proběhne přes Skype, nebo telefonicky v čase, který nám bude vyhovovat.

Chcete mít jistotu, že vám budu schopen poradit?

 • Pošlete mi nezávazný e-mail, popište v něm, s čím potřebujete pomoci, a dohodneme se na dalším postupu. Nebojte, nekoušu. 🙂 A ano, konzultuji i večer a o víkendu.
 • Měli byste však vědět, že i když během konzultace využiju všech svých znalostí a zkušeností, nejedná se o plnohodnotnou náhradu konzultace s vedoucím diplomové práce. Budu v pozici mentora.
 • Stále váháte, jestli to není v rozporu s akademickou etikou? Není – tady je moje zdůvodnění. Vše proběhne podle těchto obchodních podmínek.

Reference

Rozhodla jsem se už v pokročilejším věku studovat JČU. Už na konci bakalářského studia jsem objevila tento blog a často jsem ho sledovala a snažila se řídit radami v něm uvedenými už při přípravě na státnice bakalářské. Před státnicemi magisterskými jsem se odhodlala a oslovila pana doktora Semeráda s žádostí o konzultaci, jak nejlépe vytvořit prezentaci a obhájit diplomovou práci, která byla hodnocena pouze známkou dobře od oponenta. Dostalo se mi kvalitních rad a pomoci s prezentací. Díky této konzultaci jsem se také trochu uklidnila a už jsem se obhajoby tolik nebála. Pana doktora Semeráda mohu vřele doporučit každému, kdo studuje vysokou školu, píše „bakalářku“ nebo „diplomku“ a připravuje se na státnice. Mohu jen litovat, že jsem o konzultaci nepožádala ještě při psaní diplomky. Jistě by to dopadlo lépe. Jana Vrbová

Z vlastní zkušenosti konzultaci doporučuji!!! Přístup pana Semeráda je naprosto profesionální i lidský zároveň. Díky konzultaci jsem pochopil, co z mé bakalářské práce během obhajoby vyzdvihnout a jakým způsobem obhajobu uchopit. Nakonec jsem i přes nepříznivý posudek oponenta obhájil za 2. Před obhajobou diplomové práce určitě požádám o další setkání. Vladimír Flandera

Má diplomová práce bohužel nebyla zdařilý kousek a posudek oponenta byl zdrcující. Potřebovala jsem rychle pomocnou a záchranou ruku. Díky panu Semerádovi jsem získala větší sebejistotu a odvahu, neboť mi pomohl se připravit k obhajobě, kterou jsem zvládla! Pan doktor Semerád mě ohromil svou trpělivostí a snahou mi pomoci. Doporučuji ho všem studentům, kteří potřebují pomoc ať už s diplomovou prací nebo obhajobou. Hana Matušková

Objednejte si konzultaci ještě dnes.
Rád pomohu i vám.

Těším se na vaši práci.

Pavel Semerád
pavel@tatulda.cz