E-BOOK: Jak si vybrat vysokou školu?

To nejdůležitější pro úspěšné dokončení studia je, abyste si hned na začátku vybrali správně vysokou školu.

Pokud si totiž zvolíte špatně, může to skončit katastrofou. V lepším případě ztratíte jen 5 let. To když sice úspěšně dokončíte studium, ale oboru se profesně věnovat vůbec nechcete.

V horším případě promarníte celý život! To když se vystudovanému oboru sice věnujete, ale při tom nejste šťastní a nejraději byste dělali něco úplně jiného.

Vím, že tohle rozhodování není jednoduché. Sám jsem si jím prošel celkem třikrát, než jsem uspěl. Proto vím, že existují některé otázky, na které byste měli znát odpovědi ještě před tím, než si podáte přihlášku.

Právě proto jsem sepsal tento E-BOOK, ve kterém vám předám své zkušenosti o tom, jak si vybrat vysokou školu.

Můj životní příběh pro všechny!

Tento text je určen pro všechny uchazeče o studium na vysoké škole:

  • pro letošní maturanty,
  • i pro profíky z praxe,
  • pro ty, kteří jsou již pevně rozhodnuti,
  • ale i pro ty, kteří vůbec netuší, který obor si vybrat.

Najdete v něm to nejcennější, co vám mohu předat – můj životní příběh.  Pokud chcete vědět, jak jsem hledal a našel svůj obor, věnujte chvíli (ne)akademickému čtení.

V druhé části jsem přidal 7 důležitých kapitol, o kterých možná ještě tak dopodrobna nepřemýšlíte, ale které mohou být důvodem, proč své studium nakonec nedokončíte. A to by byla velká škoda!

Některé krize se sice dají překonat, není ale lepší na ně být dopředu připraven? Tak neváhejte, E-BOOK je pro vás zdarma!

Nebojte se sdílet tuto stránku s vašimi přáteli, kteří si vybírají své studium. Pomozme jim společně, aby si vybrali správně!

Přeji vám úspěšné studium.

Pavel Semerád

4.9/5 - (18 hodnocení)

Pavel Semerád
Na vysokých školách jsem studoval 10 let ve všech formách studia a letos jsem zahájil 13. sezónu jako vysokoškolský učitel. O své zážitky, zkušenosti a rady se dělím na mém blogu, na YouTube a v podcastu O studiu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *