Děkuji vám za podporu, můj blog slaví 5. narozeniny!

Dnes je to už 5 let od chvíle, kdy jsem dostal ten bláznivý nápad, že začnu blogovat o studiu na vysoké škole. Tehdy jsem zveřejnil první články o státnicích a další články postupně přibývaly.

Můj index

Za těch 5 let jsem napsal 310 příspěvků (více než 1 týdně), nahrál 65 videí a podcastů, potkal spoustu skvělých lidí, kteří jsou pro mě životní inspirací, překonal také nesčetné množství krizí a mockrát jsem přemýšlel nad tím, že to vzdám.

Hodně to připomíná průběh studia, o kterém píšu

Dá se říct, že jsem dnes vlastně dokončil jednu studentskou etapu a měl bych mít dalšího inženýra, nebo magistra. 😉

Takovým pomyslným završením studia byl květen, kdy jsem musel obhajovat svoji práci před Etickou komisí MENDELU.

Zvládl jsem to jen díky vám!

Prožil jsem toho hrozně moc. A za to všechno vděčím jen a jen vám – mým čtenářům.

Chtěl bych vám proto moc a moc poděkovat za čas, který mi věnujete, a za povzbudivé komentáře a e-maily, které mi posíláte.

Jaké jsou mé plány do budoucna?

Omlouvám se vám za to, že už tomu blogování nedávám tolik co dřív. Od září jsem začal intenzivně pracovat i na svém akademickém růstu. Píšu víc vědečtějších publikací a věřím, že se mi to jednou vrátí v podobě dalšího titulu.

Ta cesta je ale hodně trnitá a počet odmítnutí v redakcích větší než počet publikací, které jsem za tu dobu napsal. Pevně však věřím, že mi to pomůže zvýšit hodnotu článků, které pro vás do dalších 5 let chystám a chystat budu.

Je to pro mě obrovská výzva!

Asi se u toho ještě zapotím a určitě mi u toho ukápne i nějaká ta slza beznaděje (no spíš potok)! Budu proto rád, pokud mi zachováte přízeň.

Vaší podpory si velmi vážím a jen díky vám mám sílu překonávat překážky během studia.

Jste skvělí! Díky moc! 💚

Váš Pavel Semerád

5/5 - (3 hodnocení)

Pavel Semerád
Na vysokých školách jsem studoval 10 let ve všech formách studia a letos jsem zahájil 12. sezónu jako vysokoškolský učitel. O své zážitky, zkušenosti a rady se dělím na mém blogu, na YouTube a v podcastu O studiu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.