V diplomce mi chybí prohlášení o vypracování. Co teď?

Otázka mé čtenářky

Po odevzdání diplomové práce jsem bohužel zjistila, že mi v ní chybí prohlášení o vypracování práce. Chci se zeptat, jestli není jiné řešení, než ji nechat vytisknout znovu?

Moje odpověď

Děkuji Vám za důvěru a za otázku. Rád Vám na ni odpovím.

Prohlášení o vypracování práce je povinnou součástí, bez které Vám diplomovou práci na studijním oddělení nepřijmou. Obsahuje totiž Váš podpis, kterým potvrzujete, že jste pracovala s uvedenými zdroji.

Jediné řešení je tedy práci nechat převázat. Převázání práce stojí kolem stokoruny a udělají Vám je i na počkání kdekoliv, kde vážou práce. Je to sice práce navíc, ale vyplatí se! Budete mnohem klidnější.

Nemáte už na převázání práce čas?

Pokud to už z nějakého důvodu není možné, kontaktujte bezodkladně studijní oddělení a požádejte o odklad odevzdání.

Většinou Vám studijní referentky vyjdou vstříc a povolí Vám 1-2 dny odklad na odevzdání tištěné práce. Elektronickou verzi je ale potřeba odevzdat včas!

Máte v práci jinou chybu?

Pokud byste po odevzdání práci potřebovali opravit nějaké chyby, dá se to opravit pomocí errata. Vše je ale potřeba řešit se studijním oddělením.

Přeji Vám všem, ať se Vám podobné hororové stavy vyhýbají.

Pokud potřebujete poradit se psaním práce, napište mi a můžeme se na Vaši práci podívat společně. Ideálně ještě před odevzdáním.

Pavel Semerád

5/5 - (1 hodnocení)

Pavel Semerád
Na vysokých školách jsem studoval 10 let ve všech formách studia a letos jsem zahájil 11. sezónu jako vysokoškolský učitel. O své zážitky, zkušenosti a rady se dělím na mém blogu, na YouTube a v podcastu O studiu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.